Duomenų apsauga

Saitas www.foxcredit.lt (toliau tekste – Saitas).

Lankytojas - fizinis asmuo, kuris internete lanko Saitą (www.foxcredit.lt).

Jūsų konfidencialumas, saugumas mums labai svarbūs. Bet kokia informacija, gauta iš Lankytojo, nebus atskleista ir vertinama kaip konfidenciali, ji nebus parduota ar panaudota kitais būdais, pakenksiančiais Lankytojams.

Saito Lankytojai turi teisę be apribojimų, suvedus duomenis, lankyti Saito skyrius ir susipažinti su informacine medžiaga.

Saite naudojamas aukščiausio duomenų saugumo sertifikatas SSL. Jis užtikrina, kad informacija, persiunčiama iš serverio į kliento kompiuterį, užšifruojama; jeigu ji būtų perimta, informacijos neįmanoma perskaityti ir pakeisti.

Lankantis Saite informacija apie Lankytojo e. paštą, IP adresą, identifikacinį numerį, datą, laiką, pasirinkta pinigų suma, pasirinktą sumą pinigų, operacines įrenginio sistemas, naršyklės versiją, prieigos nuorodą ir „Google Adwords” GCLID naudojama vidinio naudojimo Vartotojų tendencijų analizei. Šie duomenys saugomi DigitalOcean.com 26 mėnesius, po to pašalinami.

Jūs galite pašalinti išsaugotus duomenis bet kuriuo metu, parašę šiuo elektroninio pašto adresu: info@foxcredit.lt arba paštu: Lielā iela 9, Saldus, LV-3801, Latvia. Sutikimo atšaukimas neturi įtakos duomenų, naudotų laikotarpiu, kai Jūsų sutikimas galiojo, apdorojimui.

Naršydamas Saite Lankytojas sutinka su slapukų, duomenų apsaugos, naudojimosi ir e. pašto taisyklėmis. Laikoma, kad Lankytojas susipažino su šiomis taisyklėmis ir jų laikosi.

Liaukitės naudotis Saitu, jei turite pretenzijų taisyklėms ir nepriimtinas jų turinys, nuoroda (-os) į autorių teises.