Individualus požiūris į kiekvieną klientą

Kiekviena paraiška įvertinama individualiai, todėl labai svarbu, kad informacija, pateikta kliento paraiškos pildymo metu, būtų tiksli. Įmanoma, kad po paraiškos įvertinimo, klientui siūloma mažesnė kredito suma.


Apie Foxcredit

Kreditas naujiems klientams iki 1000 €. Taip pat laikotarpis be palūkanų arba komisinis mokestis 0%.
Minimalus kredito grąžinimo terminas – 3 mėnesiai, maksimalus gražinimo terminas – 60 mėnesių.

Kreditas su fiksuota palūkanų norma ir grąžinimo terminu, po kredito suteikimo sąlygos nekeičiamos. Sutarties sudarymo metu nustatoma kredito suma, palūkanų įmokos bei grąžinimo terminas. Šios sąlygos bendradarbiavimo metu gali būti pakeistos išskirtinai ir vienareikšmiškai dalyvaujančių šalių susitarimu.

Pavyzdys: Kai pasirinkta 200 € dydžio suma, BVKKMN yra 102,2%, metinė kredito palūkanų norma yra 53,81%, tai bendra grąžintina kredito suma bus 286,92 €. Šis pavyzdys pateikiamas darant prielaidas, kad kreditas grąžinamas 12 vienodų įmokų, mokant po 23,91 € kas mėnesį. BVKKMN – tai bendros kredito išlaidos, išreikštos metinių palūkanų dydžiu nuo bendros suteikto kredito sumos. Maksimali BVKKMN yra 136,85%.

Kreditas internetu – tai galimas sprendimas, kai atsirado nenumatytų išlaidų, o sumokėti už paslaugas ar prekių pristatymą reikia dabar, Tu neturi uždelstų kitų kreditų įmokų ir kredito įmoka neviršija 40% Tavo mėnesinių pajamų. Skolinkis atsakingai.

Laiku negrąžinus kredito, kredito davėjas gali pareikalauti sumokėti baudą, kurios dydis yra nuo 0,35% iki 1% nuo vėluojamos sumokėti įmokos sumos už kiekvieną uždelstą dieną. Kai įmoka be suderinimo su kredito davėju nesumokama per ilgesnį laikotarpį, kredito davėjas turi teisę perduoti kredito išieškojimo vykdymą tretiesiems įmonėms.

Kodėl reikia palyginti su „Foxcredit“?

Naudinga

Kreditų pasiūlymų palyginimas esant 0 % komisinio mokesčio

Greitai

Palyginkite ir gaukite kreditą į savo banko sąskaitą per 15–30 minučių

Lengvai prieinama

Kreditų palyginimas prieinamas tik asmenims, vyresniems nei 18 metų

Lankstu

Pasirinkite kreditą su mažiausia mėnesio įmoka

Protingai

Galimybė gauti kreditą su mažomis palūkanų normomis

Patogu

Sudarykite sutartį su kreditoriumi internetu